102, Новини, Прокуратура

Правоохоронці Сумщини викрили лікарку, яка «знаходила» у військовозобов’язаних серйозні захворювання

Слідчі слідчого управління ГУНП в Сумській області у взаємодії зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань у Сумській області та військовослужбовцями головного оперативно-розшукового відділу 5 прикордонного загону, за процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури повідомили про підозру завідувачці інфекційного відділення одного з медичних закладів Дніпропетровської області.

▪️За даними слідства, лікарка у січні 2024 року склала та видала пацієнту виписку з медичної карти стаціонарного хворого про наявність у нього низки захворювань, які є підставою для подальшого визнання його непридатним до військової служби. Свої послуги лікарка оцінила в 30 тис. грн.

Дії жінки кваліфіковано за ч. 1 ст. 368 «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» та ч. 1 ст. 366 «Службове підроблення» КК України.

Нагадуємо, що 7 лютого 2024 року вже повідомлено про підозру жителю м. Білопілля за фактом організації схеми незаконного переправлення ухилянтів через державний кордон України.

Підозрюваний влаштовував військовослужбовців або військовозобов’язаних в медичні заклади Дніпропетровської області.

Коментувати