Відбулося чергове засідання комісії з контролю за розслідуванням двох резонансних злочинів, які відбулися у Шостці – це підпал офісу інформаційного агентства «Північ медіа» та побиття місцевого інкасатора у відділенні поліції. В рамках зібрання правоохоронці прозвітували про хід розслідування цих двох справ та інших, які сталися за останні чотири роки. Це підпал автомобілів та офісу, господарями яких були депутати міської ради. Крім цього говорили про масштабну мережу відеоспостереження у Шостці та наведення порядку із зовнішньою рекламою, розміщеною на вулицях міста. Усі подробиці – у матеріалі.
102, Відео, Офіційно, Суспільство, ТРК "Акцент"
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.