Слідчі Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Сумській області здійснюють досудове розслідування стосовно директорки одного з сумських навчально-виховних комплексів за фактом розтрати чужого майна.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/поліція-1024x683.jpg)
За даними слідства, підозрювана, перебуваючи на посаді директора НВК, який є дочірнім підприємством одного з публічних акціонерних товариств, на підставі договору надання безповоротної фінансової допомоги у 2022 році перерахувала 245 000 гривень на рахунок власного закладу загальної середньої освіти Сумський ліцей, де вона є керівником та засновником.
Тобто кошти, які фактично належать товариству, жінка безпідставно перерахувала на рахунок власного ліцею.
Наразі директорці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст. 191 Кримінального кодексу України. Слідство триває.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.