102, Відео, Новини, Події, ТРК "Акцент"

Правоохоронці встановили двох жителів Запоріжжя, які у Шостці “наживались” на пенсіонерках

Зловмисники використовували популярну схему «ваш родич потрапив у ДТП і терміново потребує дороговартісної операції». Правоохоронці вже встановили, що в такий спосіб вони одурили, щонайменше, трьох жителів Шостки, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Зловмисники телефонували шосткинкам на «домашні» телефони та розповідали, що їх близькі родичі потрапили у дорожньо-транспортну пригоду, під час якої тяжко травмувалися і потребують термінової дороговартісної операції. Аби допомогти рідним, пенсіонери передавали кур’єру, який приїздив до них додому, всі свої заощадження – десятки тисяч гривень. Лише після цього потерпілі телефонували рідним, від яких дізнавалися, що стали жертвами аферистів. “Провівши комплекс оперативно-пошукових заходів, наші співробітники карного розшуку встановили двох жителів Запоріжжя, які у Шостці орендували квартиру,” – розповідає Ігор Нагорний, начальник Шосткинського районного управління поліції.

– Чоловікам 21 та 42 роки, старший з них має сім судимостей».Молодший з викритих чоловіків зізнався, що на ці злочини пішов через скрутне матеріальне становище.

У поліції за цими фактами відкриті кримінальні провадження за ознаками ч. 2 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Наразі правоохоронці перевіряють вказаних осіб на причетність до скоєння інших подібних злочинів на території Сумщини.

Коментувати