По вулиці Свобода, в районі перехрестя зі Знаменською, з-під землі почав бити фонтан води майже на 2 метра вгору. Це сталося сьогодні зранку, після 9:00 години.
Як пояснив в.о. начальника Управління ЖКГ Шосткинської міської ради Геннадій Мелашенко, одне з опалювальних підприємств міста проводили гідравлічне випробування на тепломережах, через що і стався аварійний порив. Наразі воду вдалося перекрити, ведуться ремонтні роботи по усуненню пориву.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.