102, Події

Посварившись з мамою, хлопчик втік з дому. Поліцейські знайшли дитину та повернули в родину

Повідомлення про зникнення 14-річного хлопчика до поліції надійшло сьогодні вночі о 00:40. Схвильована мати розповіла правоохоронцям, що її син вчора близько 9-ї вечора пішов начебто гуляти та не повернуся. Жінка весь вечір намагалася самостійно знайти його, обдзвонюючи родичів, приятелів сина. Після марних пошуків наважилася зателефонувати до поліції, повідомляють у ГУ Національної поліції у Сумській області.

Жінка розповіла, що у них з сином виник конфлікт, після чого він пішов гуляти, при цьому не взяв з собою телефон. Тому не гаючи ні хвилини, правоохоронці розпочали всі необхідні заходи. На пошуки хлопця було негайно направлено всі діючі нічні, піші та авто-патрулі.

За півгодини хлопчика було знайдено на одній з вулиць міста Шостка. Правоохоронці забрали дитину та доставили до матері. Ніяких протиправних дій відносно хлопця не вчинялось.

Правоохоронці провели профілактичні бесіди зі всіма учасниками події. А ті, у свою чергу запевнили, що зробили певні висновки і подібного більше не повториться.

Коментувати