Війна РФ проти України, Прокуратура, Суспільство

Поранення мирних жителів і пошкодження обʼєктів цивільної та критичної інфраструктури Середино-Буди – прокурори фіксують наслідки обстрілу

За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України). За даними слідства, 1 вересня 2023 року близько 12 години окупанти, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, з території російської федерації здійснили артилерійський обстріл м. Середино-Буда. Про це повідомляє Сумська обласна прокуратура.

Унаслідок атаки ворога осколкові поранення отримали місцеві жителі – 62-річна жінка, 66-річний, 59-річний та 49-річний чоловіки, пошкоджено 16 багатоквартирних будинків, 12 приватних домогосподарств, обʼєкт критичної інфраструктури, 5 адміністративних будівель та установ, 3 заклади освіти, магазини та транспортні засоби, – вказано в повідомленні.

Загалом правоохоронці отримали більше 100 повідомлень про пошкодження майна громадян. Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями фіксують наслідки обстрілу.

Коментувати