Енергетика, Події

Понад 3 тисячі абонентів Сумщини досі лишаються без світла, внаслідок негоди

Цими вихідними на території Сумської області був сильний вітер (7-12м/с) із поривами до 15-20м/с. У результаті чого були пошкоджені електричні мережі та тимчасово знеструмлені деякі споживачі.

Негода продовжується, фахівці АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» долають її наслідки та працюють майже цілодобово. Станом на 12 годину 9 жовтня в Сумській області понад 3 тисячі абонентів тимчасово без електроенергії.

Як повідомляє АТ “Сумиобленерго” найбільше постраждали Шосткинський, Глухівський, Середино-Будський, Лебединський, Роменський, Путивльський та Кролевецький райони. Здебільшого, це пошкодження повітряних ліній, напругою 10 кВ.

Шановні споживачі електроенергії в Сумській області! Енергетики АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» працюють, щоб якомога швидше відновити розподіл електричної енергії в кожну домівку, – вказано в повідомленні.

Енергетики нагадують правила безпеки під час виявлення обірваних проводів чи пошкодженого іншого електрообладнання!

– Якщо ви побачили обірваний або провислий провід, пошкоджені опори або небезпеку їх падіння, пошкоджений кабель, у жодному разі не намагайтеся самостійно усунути несправність! Запам’ятайте: наближатися до обірваних проводів ближче ніж на 8 метрів – смертельно небезпечно! Адже електротравму можна отримати і за декілька метрів від проводу. Одразу телефонуйте до АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»: 0 800 300-247 (лінія безкоштовна і працює цілодобово), (0542) 659-659. Місце пошкодження електрообладнання треба обгородити (палицями чи камінням) та попередити перехожих про небезпеку, – зазначають енергетики.

Якщо Ви стали свідком ураження людини електричним струмом, необхідно одразу викликати швидку допомогу за номером 103 і в жодному разі не намагатися допомогти самотужки.

Коментувати