Поліція Сумської області посилює заходи безпеки у святкові вихідні. До охорони публічного порядку на території області планується залучити максимальну кількість особового складу. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/04/FB_IMG_1681540489192-1-1024x683.jpg)
Зазначається, що правоохоронці візьмуть під охорону церкви, храми та собори, де планується проведення богослужінь з нагоди православного свята Пасхи. Безпосередньо біля культових споруд чергуватимуть спільні наряди та патрулі.
– Звертаємося до громадян та священнослужителів з проханням відповідально поводитися під час проведення релігійних обрядів, не ігнорувати сигнали «Повітряна тривога» та «Ракетна небезпека» навіть під час богослужінь, а також не порушувати вимоги комендантської години, – вказано в повідомленні.
Правоохоронці Сумщини вітають громадян з наступаючим світлим святом Христового Воскресіння і звертаються з проханням не порушувати закон, бути толерантними, не зловживати спиртним, беззаперечно дотримуватися Правил дорожнього руху та діючих обмежень у зв’язку з правовим режимом воєнного стану.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.