Поліція розшукує безвісти зниклого Анатолія Мячика. Житель села Миронівка ще 14-го січня зранку пішов з дому в невідомому напрямку і до цього часу не повернуся. Про це повідомляє Шосткинське районне управління поліції.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/img_20240116_222722_1262715964781605237456-938x1024.jpg)
– На вигляд розшукуваному приблизно 65 років, зріст 168 см, вага близько 70 кг, присутні сивина, лисина та має блакитні очі. Був вдягнений в сірий светр в смужку, темні брюки, темно-сіру з двома смужками шапку та чорну куртку, – повідомляють у поліції.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/img_20240116_222722_6648881196839944865299-1024x1024.jpg)
Правоохоронці звертаються до всіх небайдужих громадян з проханням повідомити будь-яку інформацію, яка допоможе встановити місцеперебування Анатолія Мячика.
Зробити це можна звернувшись до районного управління поліції, що знаходиться за адресою: м. Шостка, вул. Свободи, 67, або ж зателефонувавши за номером 0 (50) 327 91 48, або на лінію «102».
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.