Під час робочого візиту начальник Управління поліції охорони Олег Антонюк спільно з тимчасово виконуючим обов’язки заступника начальника ГУНП в Сумській області Дмитром Зарембою передали 4 безпілотні літальні апарати для захисників кордонів нашої області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-17_15-21-32-1024x682.jpg)
Щодня прикордоння Сумщини цинічно обстрілюють війська рф. Проте наші бійці дають гідну відсіч ворогу та мужньо боронять території. Потреба в дронах завжди є нагальною, адже за допомогою цієї високоточної зброї, воїни можуть уражати, знищувати різну броньовану техніку та особовий склад ворога на значних відстанях.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-17_15-21-33-1024x682.jpg)
«Сьогодні всі українці мають спільну мету – побороти ворога, який нещадно знищує наш народ, наші землі. Для наближення нашої перемоги ми продовжуємо спільними зусиллями підтримувати захисників, які невтомно стоять на варті безпеки наших громадян та країни», – наголосив Олег Антонюк.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.