102, Події

Поліція затримала браконьєрів, які ловили сомів на Десні забороненими знаряддями для рибальства

До відділення поліції № 1 (м. Середино-Буда) Шосткинського районного управління поліції ГУНП в Сумській області надійшло повідомлення про те, що невідомі особи здійснюють незаконне добування риби забороненими знаряддями «лову», попередньо, «електровудкою».

Працівники поліції, прибувши на виклик, на березі ріки Десна дійсно виявили двох порушників природоохоронного законодавства 32-х та 35-ти років. Поліцейські вилучили у зловмисників автомобіль УАЗ з причепом, алюмінієвий човен з потужним мотором, підсаку та 16 рибин виду сом.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 249 «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» Кримінального кодексу України. Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом вчинене із застосуванням вибухових, отруйних речовин, електроструму або іншим способом масового знищення риби, звірів чи інших видів тваринного світу або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, караються штрафом від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

І поліція, і екологи нагадують, що використання «електровудки» під час лову риби завдає масштабного руйнування екосистемі водойм. Поліція закликає громадян дотримуватись встановленого природоохоронного законодавства. Якщо Ви стали свідком незаконного вилову чи збуту водних біоресурсів, а також продажу заборонених знарядь лову – повідомляйте про це на лінію «102», повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Коментувати