Без категорії, Події

Поліцейські Шостки розшукали та повернули в родину юного мандрівника

Поки його розшукували майже всі поліцейські Сумщини, хлопець катався на поїзді до Чернігівщини. Його у вагоні помітила провідниця і зателефонувала в поліцію.

Нагадаємо, що про зникнення 13-річного підлітка сьогодні у поліцію повідомила його бабуся. Жінка розповіла, що хлопець пішов на вулицю і назад не повернувся.

В пошуках малого, який вже кілька разів утікав з дому, правоохоронці перевірили вокзали та місця скупчення молоді. Відповідну інформацію про пошук дитини розмістили у засобах масової інформації та соціальних мережах.

Через кілька годин пошуків у поліцію зателефонувала співробітниця залізниці. Вона помітила в одному з вагонів потягу сполученням «Семенівка – Шостка» хлопця, який був схожий за описом на розшукуваного. Правоохоронці дочекалися прибуття залізничного транспорту до Шостки та доставили хлопця додому.

За словами підлітка, йому було нудно сидіти вдома і в такий спосіб він вирішив розважитися.

Наразі з юним мандрівником спілкуються ювенальні поліцейські. Останні пояснюють хлопцю всю небезпеку його нерозважливого вчинку. Крім того, чергову відповідну профілактичну бесіду правоохоронці проводять і з бабусею дитини, яка є його опікуном.

Поліцейські звертаються до батьків неповнолітніх дітей з проханням приділяти більше уваги своїм нащадкам – налагоджуйте з ними дружні, довірливі стосунки. Цікавтесь їх захопленнями, друзями та як вони проводять свій вільний час поза родиною.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Коментувати