102

Поліцейські Шостки розшукали двох неповнолітніх дівчат, які не повернулися ночувати додому

Пізно вечері до поліції Шостки звернулася вихователька одного з міських навчальних закладів. Жінка розповіла, що двоє 16-річних студенток, родом з Чернігівщини, не повернулися до гуртожитку, а їх мобільні телефони не відповідають.

Як інформує Відділ комунікації поліції Сумської області на розшук неповнолітніх дівчат був задіяний особовий склад Шосткинського районного управління поліції. Їх пошуки тривали цілу ніч.

Правоохоронці перевіряли кафе, нічні клуби, місця скупчення молоді. В той же час співробітники ювенальної превенції встановлювали коло друзів та знайомих безвісті зниклих студенток. Лише на ранок вони вийшли на зв’язок. З’ясувалося, що весь цей час дівчата провели у свого знайомого.

З неповнолітніми правоохоронці провели профілактичні бесіди щодо недопущення такої поведінки. Крім того, одну з дівчат поставили на профілактичний облік, адже вона не вперше самовільно покидає місце мешкання. Правоохоронці закликають батьків неповнолітніх дітей провести з нащадками додаткові профілактичні бесіди щодо їх поведінки. Цікавтесь їх колом друзів і знайомих, вподобаннями та тим як вони проводять час за межами родини.

Коментувати