102, Події

Поліцейські Шостки продовжують пошуки безвісті зниклих жителів Шостки Юрія Воронця та Сергія Великоконя

Обоє чоловіків поїхали на заробітки на Київщину і назад не повернулися, на зв’язок з рідними вони не виходять. Поліцейські вживають всіх заходів щодо розшуку безвісті зниклих шосткинців і дуже розраховують на допомогу небайдужих громадян.

На вигляд Юрію 35-40 років, зростом близько 170 – 175 см, середньої статури. Має русяве волосся та світло-карі очі. Серед особливих прикмет: на лівій руці в області ліктя мається шрам після операції та в цій кінцівці залишилася спиця, через це його рука повністю не випрямляється. Також на одній з рук, між великим та вказівним пальцем, мається татуювання у вигляді «крапки». Під час розмови чоловік активно жестикулює.

Сергію на вигляд близько 40 років, зростом близько 180 – 185 см, середньої статури. Має русяве коротке волосся та світлі очі.Серед особливих прикмет – татуювання на шиї у вигляді символу.

На розшук безвісті зниклих зорієнтований особовий склад поліції Шостки. Відповідне орієнтування з описом зовнішності та фотокартками безвісті зниклих шосткинців розіслане у всі відділи та відділення поліції України. Правоохоронці закликають всіх громадян не бути байдужими. Якщо комусь відома будь-яка інформація, що допоможе в розшуку Юрія Воронця та Сергія Великоконя, прохання повідомити до Шосткинського районного управління поліції: м. Шостка, вул. Свободи, 67, або зателефонувати за номерами 050-327-91-48 (чергова частина), або на цілодобову лінію служби «102».


Коментувати