102

Поліцейські Шостки викрили чоловіка, який обібрав своїх сусідів

Зловмисник проник до садиби сусідів та забрав звідти майна на суму понад 12 000 гривень. Правоохоронці не лише притягли чоловіка до кримінальної відповідальності, а й розшукали та повернули власникам майже всі викрадені у них речі.

Із заявою про крадіжку в поліцію Шостки звернулась 36-річна жителька села Ображіївка Шосткинського району. Жінка розповіла, що з її садиби, де вони мешкають з чоловіком, були викрадені болгарка, електропилка, зварювальний апарат, зовнішній акумулятор та 30 шліфувальних дисків.

У скоєному вона запідозрила свого сусіда, який часто допомагав їм по господарству. «Наші співробітники встановили місцеперебування неодноразово судимого 32-річного підозрюваного, – розповідає Ігор Нагорний, начальник Шосткинського районного управління поліції. – Проте він свою провину заперечував, поки правоохоронці не знайшли свідків його противоправних дій. Наразі майже всі викрадені у потерпілих речі знайдені, вилучені та повернуті власникам».

Відомо, що чуже майно зловмисник продавав, а гроші витрачав на спиртне. Відносно чоловіка у поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі.

Шосткинське районне управління поліції

Коментувати