Правоохоронці, завдяки підтримці громадської організації “Кам’янець-Подільський Ратуша”, доставили до Охтирського району та роздали сім’ям близько п’яти тонн корисного гуманітарного вантажу, вкрай необхідного громадянам, які залишилися без житла.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-06_11-54-58-копия-1024x682.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-06_11-33-41-1024x682.jpg)
Вчора старший інспектор з особливих доручень Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України, представник Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції України в Сумській області разом з колегами з Дунаєвської територіальної громади Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області та керівником ГО “Кам’янець-Подільський Ратуша” вирушили на Охтирщину.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-06_11-33-41-4-1024x682.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-06_11-33-41-2-1024x682.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.