102, Події, Суспільство

Поліцейські офіцери Шосткинської громади отримали нові службові автомобілі

Завдяки Міністерству внутрішніх справ, Національній поліції України та іноземним партнерам ключі від 19 службових авто отримали поліцейські офіцери громад. За допомогою нового службового транспорту правоохоронці зможуть ефективніше виконувати свої професійні завдання щодо створення безпечного середовища на територіях обслуговування. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Урочистий захід відбувся в обласному центрі. Участь у якому взяли керівництво Головного управління Національної поліції в Сумській області, т.в.о голови Сумської ОВА, а також представники територіальних громад.

З вітальним словом до присутніх звернувся очільник поліції Сумщини Сергій Чиж:

– Для кожного поліцейського це не просто автомобіль, це безпека наших громадян. Ми вдячні Міністерству внутрішніх справ, Національній поліції України, іноземним партнерам та територіальним громадам за можливість вдосконалити матеріально-технічну базу. Переконаний, що новий службовий транспорт допомагатиме якісно та оперативно виконувати службові завдання. Адже громадяни на нас розраховують!.

Автомобілі отримали поліцейські офіцери Шосткинської, Глухівської, Свеської, Кролевецької, Попівської, Дубов‘язівської, Роменської, Андріяшівської, Недригайлівської, Грунської, Садівської, Ворожбянської територіальних громад.

Крім того, Верхньосироватська та Юнаківська територіальні громади додатково придбали автомобілі за рахунок бюджету громад.

На нових машинах працівники поліції поїхали до місць несення служби.

Коментувати