Сьогодні, на одній з вулиць міста, працівники поліції помітили розгублену жінку, яка щось шукала у натовпі людей. Побачивши поліцейських, жінка одразу підійшла та попросила допомоги. Вона розповіла, що поки стояла у черзі за гуманітарною допомогою, втратила з поля зору своїх малолітніх дітей, віком 12-ти та 3-х років та детально описала їх зовнішність, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/04/277680156_303956995182886_8733600319304975519_n-1024x768.jpg)
Не гаючи ні хвилини, правоохоронці спільно з представниками громадського формування одразу розпочали пошуки дітей. І вже за 10 хвилин помітили малечу неподалік від місця роздачі гуманітарної допомоги. Наразі з дітками все добре. Протиправних дій відносно них не вчинялося. Жінка подякувала працівникам поліції за швидко надану допомогу.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.