102, Події

Поліцейські знайшли тіла безвісти зниклих рибалок-шосткинців (+відео)

Майже дві доби тривали пошуки безвісти зниклих шосткинців, які поїхали рибалити на озеро за кілька кілометрів від Шостки, і зникли разом з автомобілем. Нажаль, їх тіла знайшли у затопленому легковику в водоймищі, повідомляє Поліція Сумської області.

Нагадаємо, що двоє жителів Шостки, яким 50 та 51 рік, поїхали рибалити 13 грудня на озеро поблизу села Ображіївка Шосткинського району. Наступного дня вони на зв’язок з рідними не вийшли, а їх мобільні телефони були вимкнені. Зник також автомобіль з причепом, на якому вони пересувалися

– Майже дві доби тривали пошуки безвісти зниклих чоловіків та їх транспортного засобу. За цей час поліцейські переглянули відео з вуличних камер відеонагляду, відстежуючи рух зниклих шосткинців, опитали майже сотню громадян – жителів села Ображіївка, місцевих рибалок, знайомих та близьких чоловіків. Також були обстежені береги водоймища та саме озеро. Нажаль, вказаних громадян знайшли вже мертвими, без ознак насильницької смерті, – розповідає Юрій Лисак, заступник начальника Шосткинського районного управління поліції ГУНП в Сумській області – начальник слідчого відділу.

Під час обстеження дна водойми водолази знайшли автомобіль та причеп. Коли ж легковик витягли з води, виявилося, що тіла безвісти зниклих знаходилися всередині. За попередніми даними, автомобіль з рибалками у салоні скотився в озеро і люди не змогли самостійно вибратися з нього. Поліцейські, в рамках раніше відкритого кримінального провадження, продовжують проводити необхідні слідчі дії, встановлюючи причини та обставини трагедії.

  1. Вячеслав Киричок

    В повідомленні поліції не вказана назва озера. Але по вигляду на відео – це озеро Спольне. Не зрозуміло, як автомобиль міг скотитись в озеро. Берег, де затонув автомобиль, пологий. Влітку на цьому иісці буває багато машин з причепами – з рибалкамиі і відпочивающими. Не було випадку, щоб якийсь автомобиль скотився в воду.

Коментувати