Доба знадобилась співробітникам поліції Шостки аби знайти автомобіль і водія, який втік з місця аварії після смертельного наїзду на пішохода. Наразі керманич спілкується зі слідчими, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Нагадаємо, смертельна дорожньо-транспортна пригода сталася 21 січня ввечері на автодорозі між Шосткою та селом Крупець. Водій автомобіля скоїв наїзд на пішохода, та втік з місця події. Постраждалий від наїзду чоловік загинув на місці.
![Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу Поліцейські-розшукують-автомобіль-який-скоїв-смертельну-дорожньо-транспортну-пригоду-неподалік-Шост.mp4_snapshot_00.16_2022.01.21_22.56.39-1-1024x576.jpg](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/01/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%86%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%88%D1%83%D0%BA%D1%83%D1%8E%D1%82%D1%8C-%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B1%D1%96%D0%BB%D1%8C-%D1%8F%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%97%D0%B2-%D1%81%D0%BC%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%83-%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B6%D0%BD%D1%8C%D0%BE-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%BD%D1%83-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D1%83-%D0%BD%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%BA-%D0%A8%D0%BE%D1%81%D1%82.mp4_snapshot_00.16_2022.01.21_22.56.39-1-1024x576.jpg)
Добу тривали пошуки невстановленого автомобіля та його водія. Правоохоронці встановлювали та опитували можливих свідків аварії, переглядали відео з вуличних камер відеонагляду, чергували на в’їздах – виїздах з Шостки, перевіряючи мікроавтобуси світлого кольору, адже громадяни, які проїздили у вказаному напрямку в цей час, бачили саме такий автомобіль. Крім того, поліцейські перевіряли власників всіх транспортних засобів схожих за описом. Врешті – решт пошукові заходи дали необхідний результат.
![Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу У-Шостці-співробітники-1-1024x576.jpg](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/01/%D0%A3-%D0%A8%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%86%D1%96-%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%B1%D1%96%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8-1-1024x576.jpg)
Співробітники відділу реагування патрульної поліції Шосткинського районного управління поліції розшукали 43-річного шосткинця, на приватному подвір’ї якого знаходився схожий автомобіль. Під час перевірки транспортного засобу, підозри, щодо участі його в ДТП, підтвердилися. Наразі чоловік спілкується зі слідчими.
![Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу У-Шостці-співробітники-групи-реагування-па-1024x576.jpg](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/01/%D0%A3-%D0%A8%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%86%D1%96-%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%B1%D1%96%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8-%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B8-%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%B3%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BF%D0%B0-1024x576.jpg)
У поліції за фактом смертельного ДТП було відкрите кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України, в рамках якого призначено ряд експертиз. Слідчі дії тривають.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.