Правоохоронець завітав у селище Вороніж та зустрівся з учнями загальноосвітньої школи. Напередодні канікул офіцер нагадав дітям основні правила безпеки.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-03_10-16-42-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-03_10-17-01-1024x768.jpg)
Під час канікул, зауважив поліцейський офіцер громади, слід, як і раніш, дотримуватись правил пожежної безпеки, дорожнього руху, мінної безпеки, правил поведінки на воді, а також у побуті. Звернув увагу на те, що категорично забороняється ходити на території недобудов, купатися без догляду дорослих, розводити вогнища у лісі, гратися на проїзній частині.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-03_10-16-52-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-03_10-16-56-1024x768.jpg)
Окрім того, правоохоронець нагадав правила культури поведінки як вдома, так і в громадських місцях, зокрема про повагу до старших. Розповів школярам про користь фізичного розвитку та ігор на свіжому повітрі, при цьому зауважив про шкоду довготривалого користування гаджетами.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-03_10-16-26-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.