Події, Суспільство

Подробиці стрілянини,яка сталася на одному з блокпостів Сумщини

18 червня на одному з блокпостів Сумщини під час вручення повісток військовозобов’язаним представниками ТЦК та СП пролунав постріл.

Один із водіїв, після того, як його документи перевірили військові, завів машину та почав рух. У цей час чоловік у військовій формі здійснив постріл. У ТЦК та СП повідомили, що він стався у повітря, але дружина водія каже, що куля влучила у машину, де були діти.

Пані Юлія разом із чоловіком та двома дітьми мають будинок у селі Бацмани Роменського району. Родина переїхала у Черкаську область через безпекову ситуацію, але час від часу приїжджають провідати дім. За словами Юлії, 18 червня її чоловік Максим на своєму авто з двома дітьми та двома попутниками їхав в сторону міста Ромни.

На блокпості його зупинили, перевірили документи та попросили від’їхати в сторону. Він відїхав, почекав кільки хвилин. Далі запитав у поліцейського чи він затриманий, поліцейський сказав ні. Він каже, що йому треба їхати — завів машину і почав рухатися. Після цього поліцейський та чоловік у військовій формі почали стукати у двері та кричати і один із них пригнув на капот і почав бити кулаком у лобове скло. Після цього один з них крикнув: “Стріляй” і вони зробили два постріли. Мій чоловік до останього думав що то були холості, але ні.

За словами Юлії, подія сталася об 11:00 і о 16:00 її дітей та чоловіка відпустили.

Вони всі багато лаялися, кричали і моя дитина від стресу обмочилася. Чоловік просив відпустити його, аби з’їздити перевдягти дитину, але його не відпустили. Ми зараз шукаємо дитячого психолога і найняли адвоката. Будемо йти до кінця, аби такі справи не списали.

Також за її словами, чоловік написав заяву у поліцію. Представники ТЦК та СП вручили йому повістку. За інформацією Сумської обласної прокуратури, документи передані до Державного бюро розслідувань. Там розповіли, що вони не займаються цією справою. У ГУНП в Сумській області повідомили, що вони не коментують дії військовослужбовців.

У Сумському обласному ТЦК та СП також прокоментували ситуацію:

“Випадок стався на одному з блокпостів Роменського району Сумської області під час проведення заходів оповіщення. Водій, у якого представник ТЦК та СП на законних підставах попросив документи, виявився військовозобов’язаним і перебував у розшуку. Порушуючи законні вимоги, чоловік намагався втекти, тим самим здійснити наїзд на поліцейського. Щоб зупинити авто та убезпечити правоохоронця, представник ДФТГ, який також ніс службу на блокпосту, здійснив попереджувальні постріли у гору. Військовослужбовці ТЦК та СП заходи оповіщення здійснюють без зброї”.

Про це повідомляє suspilne.media.

Коментувати