Війна РФ проти України, Суспільство

Подробиці дронової атаки по гуманітарному автобусу на Шосткинщині

Сьогодні близько 8-ої ранку російська армія атакувала, згідно з попередньою інформацією, FPV-дроном, соціальний автобус Гуманітарної місії “Проліска”, в якому перебували 22 людини – 21 пасажир та 1 водій.

Соціальний транспорт курсував в Есманській громаді за маршрутом Кореньок – Суходіл – Вільна Слобода – Глухів, безкоштовно транспортуючи мешканців прикордонних сіл, де немає регулярного транспортного сполучення до міста Глухів, де люди можуть отримати доступ до банківських, адміністративних, та інших соціальних послуг, а також лікарень, аптек та ринків. Атака відбулась поблизу населеного пункту Вільна Слобода.

В автобусі під час здійснення рейсу перебували виключно цивільні особи – мешканці прикордонних населених пунктів, переважно жінки пенсійного віку. Автобус був маркований логотипами Гуманітарної місії «Проліска» та Гуманітарного фонду для України та мав позначення «Соціальний транспорт».

Внаслідок удару 3 пасажири отримали поранення середньої важкості. Водій отримав контузію. Постраждалим було надано оперативну медичну допомогу. Всіх пасажирів автобуса з місця інциденту було евакуйовано іншим транспортним засобом.

Автобус зазнав уламкових пошкоджень, було посічено паливний бак, скло, корпус та колеса, повідомили в гуманітарній місії.

Коментувати