Суспільство

Погода на вихідні в Шостці

Коли в Шостку прийде справжня весна? Поки сподіватися на потепління не доводиться: хмарність та дощ з мокрим снігом накриють область на вихідні

Народні прикмети

20 березня за православним календарем – день святителя Павла. За народним повір’ям – весна йде з Павлом. З цього свята, починається справжня весняна відлига: активно тане сніг, з дахів капає дзвінка крапель, із зимівель починають повертатися птиці.

Погода на вихідні в Шостці

На жаль, прогноз погоди від Pogoda.meta.ua, не обнадіює нас настанням весни в передостанні вихідні березня. Температура в Шостці буде коливатися від -2 ° С вночі до +4 днем. Погода в суботу, 20-го березня, буде похмурою, без істотних опадів. Неділя обіцяє порадувати жителів міста сонцем і невеликим потеплінням.

Північно-східний вітер, до 6 м/с в суботу, в неділю зміниться на західний до 10 м/с. Принесе в Шостку теплі повітряні маси і підняття температури до 9 градусів вище нуля – 23 березня.

Погода у Сумській області

Сумська область характеризується помірним кліматом. У цьому регіоні випадає значна кількість опадів. Навіть якщо в південній і центральній частині України – посушливий місяць, в Сумській області випадуть значні опади.

Прогноз погоди на вихідні по області, збігається з класифікацією кліматологів. 20 і 21 березня очікуються опади у вигляді дощу і мокрого снігу. Повітря днем ​​прогріється до +5 ° С, а вночі опуститися до 1 градуса нижче нуля.

Коментувати