Події, Суспільство

Повідомлено про підозру начальниці відділу – депутату селищної ради у розтраті 1,1 млн грн, виділених на ремонт школи на Сумщині

За матеріалами Служби безпеки України повідомлено про підозру начальниці відділу освіти, молоді та спорту громади Охтирського району, яка до того ж є депутатом селищної ради, у розтраті майже 1,1 млн грн бюджетних коштів шляхом службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України). Кошти були виділені з місцевого бюджету на ремонт шкільного стадіону. Про це повідомляє Управління СБ України у Сумській області.

За даними досудового слідства, відділ освіти, молоді та спорту селищної ради Охтирського району уклав договір з директором харківського ТОВ щодо капітального ремонту з облаштуванням штучного покриття стадіону школи місцевої громади.

Втім, обумовлені договором роботи не були виконані в повному обсязі, а виділені бюджетні кошти чиновниця спільно з керівником ТОВ незаконно привласнила шляхом штучного завищення обсягів виконаних робіт та вартості придбаних матеріалів.

За висновками відповідної експертизи, через протиправні дії чиновниці та її спільника бюджету було завдано збитків на майже 1,1 млн грн.

У січні цього року правоохоронці повідомили керівнику ТОВ про підозру за ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Викрили протиправну оборудку співробітники Управління Служби безпеки України в Сумській області спільно зі слідчими ГУ Національної поліції Сумщини за процесуального керівництва Охтирської окружної прокуратури.

Коментувати