Відео, Події, ТРК "Акцент"

Повний відеозвіт останнього сесійного засідання Шосткинської міської ради у програмах “Прозора рада”

5 листопада, відбулося 6 пленарне засідання ІV сесії Шосткинської міської ради, у ході якого взяли участь 34 народних обранці з 38-ми. Зокрема народні обранці вирішили ряд важливих питань. Серед яких зміни до бюджету Шосткинської міської територіальної громади на 2021 рік, питання виділення землі, установки МАФів тощо. Детальніше – у програмах ТРК “Акцент “Прозора рада”.

  1. З обласного бюджету надійде субвенція у сумі 5 млн 672 тис. грн для придбання житла дітям-сиротам. На ремонт внутрішньо-квартальних проїздів запланована державна субвенція у сумі 5 млн 531 тис. грн. Жваве обговорення викликала пропозиція щодо виділення з міського бюджету 2 млн 100 тис. для створення Центру сучасної професійної освіти з підготовки кваліфікованих робітників за професіями кухар-кондитер та офіціант на базі Шосткинського ВПУ.

2. Під час пленарного засідання депутати вперше прийняли рішення «Про прогноз бюджету Шосткинської міської територіальної громади на 2022-2024 роки». Народні обранці поставили під сумнів прозорість роботи міського басейну.

3. Депутати висловилися проти продовження оренди торговому павільйону «Хмельной», який знаходиться за адресою провулок Онупрієнко,1/4. Під час засідання сесії виникло спірне питання щодо виділення земельних ділянок. Мешканці Шосткинської громади подали заявки на одну і ту ж ділянку. Кому ж надається перевага у виділення землі? Сільські ФАПи об’єднають з міським Центром первинної медико-санітарної допомоги. При цьому планується скоротити 19,5 штатних одиниць. Чи будуть працевлаштовані люди?

4. Навести лад з кіосками, які роками не працюють та тільки псують зовнішній вигляд Шостки – на цьому наполягали народні обранці у ході засідання постійних депутатських комісій. Хвилю обурення викликало і незаконне розширення вже існуючих МАФів та забудова нових.

5. Жваве обговорення під час пленарного засідання викликало питання про надання дозволу на укладання договору на 10 років про розміщення п’яти тимчасових споруд. Як було зазначено депутатами, на розгляд постійних депутатських комісій було винесено лише один об’єкт, будівництво міні-маркету, 30 кв. метрів по вул.Знаменській, 2, в районі податкової інспекції, а тепер мова йде про будівництво вже п’яти МАФів.

6. Депутати міської ради прийняли місцеву програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021–2025 роки. З міського бюджету виділили 170 тис. грн. для реконструкції електричних мереж на території індустріального парку «Свема». На сесійному засіданні підтримали пропозиції про присвоєння звання «Почесний громадянин Шосткинської міської територіальної громади» Євгену Чернову та Ігорю Молотку.

7. Депутати міської ради погодили рішення про реструктуризацію заборгованості перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ підприємством «Харківенергоремонт» у сумі 13 млн 162 тис. грн.

8. Депутати міської ради ініціювали ремонт повул. Святомиколаївської та звернулися з проханням виділити кошти для інфекційного відділення з метою придбання функціональних ліжок та системи для підйому важких хворих. Під час пленарного засідання зачитали звернення шосткинців щодо свавілля ТОВ «Сумигаз Збут». Люди вимагають проводити розрахунки за спожитий газ відповідно до показників лічильників газу.

Коментувати