Сьогодні волонтерський центр “Валькірії Шостки” до Міжнародного Дня захисту дітей організували локацію “День відкритих дверей” для учнів школи №4.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441900037_1969879876776803_248226467441626588_n-1024x768.jpg)
До волонтерського центру завітали учні 4-А та 4-Б класів. Волонтерки провели для дітлахів екскурсію, розповіли про процес виготовлення маскувальних сіток та кікімор.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441887057_1969878840110240_1864872352526481169_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441889990_1969879026776888_2278589637346880248_n-1024x768.jpg)
Діти не тільки слухали цікаву розповідь, а й допомогали волонтеркам плести сітки, приміряли на себе “кікімори” та влаштували фотосесію у маскувальному вбранні.
Закінчився “День відкритих дверей” для школярів написанням листівок нашим захисникам.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441880858_1969878926776898_319335070231813442_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441873702_1969878966776894_3646935917154138161_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441873845_1969879953443462_1151893808746797803_n-1-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.