На базі Шосткинського міського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Патріот» відбувся І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-25_13-41-28-2-1024x768.jpg)
У змаганнях взяли участь 7 роїв, 56 учасників. Це команди, в склад яких увійшли учні Шосткинських навчальних закладів: ліцею, шкіл № 1, № 4, № 5, № 11, № 7 та гімназії.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-25_13-41-27-3-1-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-25_13-41-28-1-1024x768.jpg)
На підставі критеріїв визначення переможців змагань та рішенням журі, призові командні місця розподілено таким чином:
І місце – Шосткинська загальноосвітня школа № 5
ІІ місце – Шосткинська гімназія
ІІІ місце – Шосткинська школа-ліцей.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-25_13-41-27-2-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-25_13-41-27-4-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-25_13-41-28-3-2-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.