Не відмовляти дітям у маленьких радощах навіть у такі важкі часи вирішили педагоги Шосткинського міського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю, які підготували для своїх вихованців новорічне свято, а тому перевтілились у казкових персонажів, серед яких Ялинка, Зима, Санта Клаус, Новий рік, Цукерка тощо.
Діти з радістю відгадували загадки, допомагали улюбленим персонажам, танцювали біля новорічної ялинки, грали в рухливі ігри, а ще читали вірші та співали пісні.
Як все було – у сюжеті ТРК “Акцент”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.