У неділю, 19 березня, своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. У цій сфері задіяні люди багатьох професій: слюсарі, сантехніки, електрики, стропальники, електрозварники, водії, трактористи, столяри тощо.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/03/336669981_958714985499453_8565797553677821023_n-1-1024x768.jpg)
Саме від них залежить тепло світло, вода в будинках, школах, садочках, лікарнях, а ще – благоустрій і краса нашого міста.
Напередодні свята, представників сфери комунального господарства привітав міський голова Микола Нога.
– Дякуємо за професіоналізм і особистий внесок у забезпечення роботи галузі житлово-комунального господарства Шосткинської міської територіальної громади, – зазначив очільник громади.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/03/336671606_239636171822644_5680375678053189443_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/03/336676272_1340577173452596_6472142029776686524_n-1-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/03/336681863_1280753749462732_3522111467713799347_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/03/336738165_238560195186023_3808610144395357745_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/03/336741373_602490788095153_5163201425462801484_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.