На цьому фото – фахівці служби ліній електропередач 35 кВ і вище АТ “СУМИОБЛЕНЕРГО” відновлюють розподіл електроенергії на одній із найнебезпечніших ділянок Сумщини. Це Білопільська громада. Землі на тій території, як і на всьому прикордонні, усіяні слідами від “прильотів”. За кілька метрів від одного з них – фахівці Cумиобленерго . Працюють, щоб світло було в кожній оселі. Пишаємося кожним працівником!!! Це – наші герої!
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/444988767_885486703592290_8877346000314160584_n.jpg)
Шановні жителі Сумщини! Нам також дуже прикро, що зараз така складна ситуація в енергетичній сфері. Ми щиро співчуваємо всім, кого росія позбавляє світла, тепла, комфорту і часто навіть житла та життя. Ми також прагнемо повернути світло всім – бо це наша робота, наша місія!
Віримо, що всі розуміють істинну причину того, що енергетика України в такому стані – це військова агресія рф проти нас! Побиті мережі та зруйновані об’єкти генерації породжують дефіцит в енергосистемі – як наслідок, вводяться ліміти споживання та різні графіки відключень .- АТ “Сумиобленерго”
Жодна енергетична система світу не зазнавала таких масових атак. Маємо вистояти! Маємо перемогти! Маємо бути об’єднані!
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.