Події, Суспільство

Основний пріоритет формування місцевих бюджетів Сумщини на наступний рік – безпека та оборона

Відповідне доручення підписав начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ, повідомляє Сумська ОВА.

Зокрема, головам районних військових адміністрацій спільно з головами громад, при формування проектів місцевих бюджетів на 2024 рік, або актуалізації вже ухвалених, доручено у першу чергу забезпечити фінансування сектору безпеки та оборони.

Наскільки ми зараз зміцнимо наземну і протиповітряну оборону, збільшимо кількість фортифікаційних споруд, обладнаємо лінії зіткнення технічними засобами, наростимо кількість та ємність захисних споруд, настільки будуть захищені наші військові і цивільне населення, настільки успішно ми зможемо тримати оборону, протистояти ворогу. Впевнений, це зрозуміло кожному і буде враховано при ухвалені бюджетів на місцях, – зазначив Володимир АРТЮХ.

Також серед пріоритетних напрямків формування місцевих бюджетів – захист, відновлення, забезпечення резервними джерелами електроживлення об’єктів критичної інфраструктури  та життєзабезпечення громад.

Особливу увагу рекомендується приділити захисту та підтримці ветеранів та їх родин, людей, які постраждали через війну.

Коментувати