Від початку воєнних дій та дотепер тричі на день, а також у вихідні Шосткинський відділ ДУ «Сумський ОЦКПХ МОЗ» здійснює моніторинг гамма-випромінювання.
– Станом на 2 травня 2022 рівень зовнішнього гамма – випромінювання по м. Шостка становить 0,10-0,11 мкЗв/год, що не перевищує значень природного радіаційного фону, характерного для території Сумської області (0,20 мкЗв/год), – вказано в повідомленні.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/279793438_1579126682483515_7003135001704752177_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.