ООН та партнери в Україні доставили перший конвой невідкладної гуманітарної допомоги на Сумщину, про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/275809856_385764363551869_1146279266539571675_n.jpg)
Це 7 вантажівок, 130 метричних тонн необхідної допомоги, які безпосередньо допоможуть близько 35 000 людей:
Медичні товари
Вода в пляшках
Готові до вживання страви та консерви
Обладнання для ремонту водопровідних систем, щоб надати допомогу 50 тисячам людей.
– Протягом кількох днів, спільно з представниками ООН, ми планували, як безпечно довезти цей вантаж до обласного центру та чекали на відкриття гуманітарного коридору. Нам усе вдалось, і я дякую кожному, хто долучився до цього процесу!, – написав Дмитро Живицький.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/275182136_385763776885261_1767575710711147053_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/275625679_385764303551875_4546433891855319721_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/275667012_385763683551937_6580021356168276213_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/275834289_385763903551915_1304638042842268669_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/275928033_385763840218588_3646698716819367267_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/276134221_385763963551909_6745470551180379289_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/276148419_385764593551846_1103036560920597183_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.