Чи розпочався ремонт Глухівської лікарні, на який з бюджету Шосткинського району було виділено 1 млн. грн.? Чи проголосували депутати райради за збільшення фінансування до 10-ти тисяч гривень на лікування онкохворих громадян? Чи направлятимуть народні обранці звернення до вищих ешелонів влади щодо недопущення закриття терапевтичного відділення обласного госпіталю ветеранів війни? Відповіді на ці та інші питання пролунали на сесійному засіданні Шосткинської районної ради.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.