Війна РФ проти України, Події, Суспільство

Окупанти протягом дня обстрілювали Сумщину: двоє людей загинули, троє – поранені

Сьогоднішній день був “гарячим” і дуже гучним у нашому прикордонні. Про це повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький, коментуючи ситуацію на Сумщині станом на 22.00 28 червня.

– Нажаль, сталося найгірше: ми втратили людей. Двоє – загинули. Троє – поранені, – зазначив голова ОВА.

❗Після десятої ранку ворог почав зухвало обстрілювати Краснопільщину та окремі населені пункти Великописарівської громади.

▪️Були авіаційні обстріли: росіяни запустили близько 20 ракет з гелікоптерів, які не перетинали лінію державного кордону. Усі прильоти – Краснопільська та Миропільська громади.

▪️Після одинадцятої ранку орки відкрили вогонь з реактивних систем залпового вогню “Град”, 30 прильотів по Краснопільщині.

▪️З опівдня били по селам тієї ж Краснопільської громади, близько 50 артилерійських пострілів із САУ.
Також вели вогонь з кулеметів та станкового гранатомету.

▪️ Близько чотирнадцятої години росіяни знову накрили з артилерії Краснопільську громаду, близько 30 прильотів.
Після вісімнадцятої години – ще 40 та ще 12 ударів з реактивних систем залпового вогню по різним населеним пунктам громади.

▪️Після опівдня на одне із сел Великописарівської громади безпілотник скинув вибуховий пристрій.
Після двадцятої години ситуація повторилася.

Я дякую кожному герою, хто у цих непростих умовах мужньо захищає нашу землю. Кожній родині, що втратила сьогодні свою рідну кровиночку – співчуття і безмежна подяка. Пораненим – швидкого і легкого одужання. Впевнений, наші лікарі зроблять все можливе для цього, – зазначив Живицький.

Коментувати