Ніч на 28 травня на Сумщині не минула спокійно. З опівночі до четвертої ранку росія обстрілювала наші території. Про це повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
За його словами по області окупанти завдали ракетного удару. У Путивльській громаді зруйноване сільгосппідприємство.
– Зі своєї території росіяни вели мінометний вогонь по території Зноб-Новгородської громади, близько 6 прильотів. Зі своєї території росіяни вели артобстріл Есманської громади. Близько 30 прильотів по околицях Бачівська. На щастя, обійшлося без людських жертв, – повідомив Живицький.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220528_104336_206-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220528_104332_665.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220528_104330_009.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220528_104325_469.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220528_104327_331.jpg)
На фото: сільгосппідприємство Путивльської громади
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.