Гуманітарна допомога, Новини, Суспільство

Одна з громад на Шосткинщині отримала два мікроавтобуси та інструменти для відновлення

Програма «U-LEAD з Європою» спільно з Міністерством відновлення та за фінансової підтримки німецького уряду впроваджує ініціативу «Зміцнення стійкості на місцях. Підтримка екстрених ремонтів у громадах». Її перша частина – надання громадам транспортних засобів. Друга – необхідних для відновлення інструментів.

У рамках реалізації вищезазначеної Програми, втілено проєкт міжнародної технічної допомоги «Підтримка реформи децентралізації в Україні/Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (UDU/U-LEAD з Європою: фаза II), що фінансується Європейським Союзом та Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), який реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ в Україні, завдяки якому Свеська селищна територіальна громада отримала два транспортних засоби: мікроавтобуси FIAT DUCATO та МERSEDES BENZ SPRINTER та інструменти для відновлення.

Надана допомога буде використана для забезпечення відновлення життєдіяльності територій громади.

Для нашої громади дуже важливо, що у такий складний для країни час, Програма U-LEAD може надавати необхідну підтримку.

Від усіх мешканців Свеської селищної територіальної громади висловлюємо вдячність надійному партнеру нашої громади – команді U-LEAD з Європою за матеріально-технічну та консультативну допомогу!

Сподіваємося, що наша співпраця з міжнародними партнерами даватиме й надалі такі ж позитивні результати!, – зазначили у Свеська селищна рада Шосткинського району Сумської області.

Джерело:Шосткинська районна військова адміністрація.

Коментувати