Гуманітарна допомога, Новини, Суспільство

Одна з громад Шосткинського району отримала черговий пакет Міжнародної технічної допомоги

Зноб-Новгородська селищна територіальна громада отримала черговий пакет Міжнародної технічної допомоги. До нього увійшли: три генератори, дві бензопили, бензиновий різак, бетонозмішувач, комплект інструментів та розхідні матеріали до них (фільтра, мастила, ланцюги та інше) на загальну суму 427 085 гривень.

Допомога надавалась в рамках Проєкту «Підтримка реформи децентралізації в Україні/Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (UDU/U-LEAD з Європою: фаза ІІ)» з метою реалізації ініціативи «Зміцнення стійкості на місцях. Підтримка екстрених ремонтів у громадах» .

️Ініціатива стала можливою за фінансової підтримки Європейського Союзу та Уряду Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), який реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ в Українів. В рамках підписаного Меморандуму про партнерство між Зноб-Новгородською селищною радою та Програмою ULEAD з Європою/ULEAD with Europe.

Ми щиро вдячні нашим міжнародним партнерам за надану допомогу. Самотужки важко протистояти викликам війни в прикордонних громадах.

Наша співпраця з Програмою ULEAD з Європою/ULEAD with Europe додає впевненості та створює можливості для розвитку навіть в умовах сьогодення – зазначили у Зноб-Новгородській територіальній громаді.

Отримані матеріальні цінності будуть використані в проведені екстрених ремонтів на території громади, які виникають внаслідок ворожих обстрілів з території країни – агресора.

Коментувати