Сьогодні, 19 квітня , напередодні Дня довкілля, випускники закладів загальної середньої освіти Шосткинської міської територіальної громади взяли участь у загальнонаціональній акції єднання та віри «Випускники – 2024 року для майбутніх поколінь».
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436243375_414519331295411_4588646774261206298_n-768x1024.jpg)
Акція відбувалася за ініціативою Асоціації професіоналів довкілля на підтримку програми Президента України «Зелена країна», у рамках якої планується висаджування 1 мільярду нових дерев за три роки та збільшення площі лісів на 1 мільйон гектарів за 10 років.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436491181_414517841295560_672425301722754332_n-768x1024.jpg)
Мета загальнонаціональної акції єднання та віри – продемонструвати майбутнім поколінням, якою сильною була віра в нашу Державу.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436534301_414517724628905_595640700369187640_n-1024x768.jpg)
🌲🌲Юнаки та дівчата висадили дерева та кущі у майбутньому парку Перемоги. Локація розташована у селі Макове Шосткинської громади. До участі в акції також долучилися представники управління освіти та ЕкоЦентру Сергія Корнієнка.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436481266_414520094628668_7637095745276896083_n-768x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.