Прокуратура, Суспільство

Одержання 5000 доларів США хабаря та організація незаконного переправлення через державний кордон – судитимуть жителя Сумщини

Шосткинською окружною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно жителя Шосткинського району, за фактом одержання 5000 доларів США неправомірної вигоди та організацію незаконного переправлення особи через державний кордон України (ч. 2 ст. 28/ч. 2 ст. 369-2 та ч. 3 ст. 332 КК України), повідомляє Пресслужба обласної прокуратури.

За даними слідства, обвинувачений повідомив своєму знайомому, що попри обмеження у зв’язку із введенням правового режиму воєнного стану, може допомогти йому виїхати за кордон, оскільки має знайомих осіб, які організують внесення необхідних відомостей до інформаційної системи «Шлях». Або ж, якщо той не хоче чекати офіційного внесення даних до системи, може організувати його переправлення через державний кордон України поза встановленими пунктами пропуску.

Такі послуги на вибір він оцінив у 5 тис. доларів США. Правоохоронці задокументували факт передачі обвинуваченому обумовленої суми та затримали чоловіка в грудні 2022 року. Стосовно спільників обвинуваченого триває слідство.

Досудове розслідування завершено слідчими Шосткинського районного управління поліції Головного управління Нацполіції за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Сумській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції та у взаємодії зі співробітниками 5 прикордонного загону (м. Суми) під процесуальним керівництвом прокуратури.

Коментувати