Події, Суспільство

Новопризначений голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх провів першу робочу зустріч

Голова Сумської ОВА зустрівся з колективом адміністрації, головами РВА, головами громад, представниками військових підрозділів та правоохоронних органів Сумської області. Про це повідомляє Сумська ОВА.

Зазначається, що Володимир Артюх озвучив пріоритетні напрямки роботі на новій посаді:

– Чому було прийняте рішення про моє призначення? Тому що область непроста, кордон з ворогом достатньо протяжний, де ідуть постійні зіткнення… Я маю військовий досвід, освіту і підготовку, які дозволяють більш ефективно налагодити взаємодію зі Збройними Силами України, силами безпеки, – говорив голова Сумської ОВА.

Голова Сумської ОВА зазначив, що Верховний Головнокомандувач поставив перед ним ряд завдань, серед яких у пріоритеті – оборонні. Разом з тим, багато уваги буде приділено відновленню і економічної, виробничої і  соціальної  інфраструктури.

– Президент доручив максимально відновити всі системи життєзабезпечення області… Впевнений, що разом всі ці задачі ми з вами успішно виконаємо, – підкреслив Володимир Артюх.

У ході робочої наради також розглянули питання безпеки під час Великодніх свят, роботу закладів освіти і облаштування в них захисних споруд, відновлення пошкоджених ворогом об’єктів.

Коментувати