Завтра, 04.03.2022 року о 12.00 в усіх православних храмах Шостки відбудеться молебен за мир в Україні. У цей час дзвонитимуть церковні дзвони. Будь ласка, не лякайтеся!
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/275176855_275738338042218_3791103856847523456_n.jpg)
Війна РФ проти України, Події, Суспільство
Завтра, 04.03.2022 року о 12.00 в усіх православних храмах Шостки відбудеться молебен за мир в Україні. У цей час дзвонитимуть церковні дзвони. Будь ласка, не лякайтеся!
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.