Про це розповів секретар громади Володимир Лєонов.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/primusova-evakuatsia-1.jpg)
В інших населених пунктах Великописарівської громади лишилися близько 80-ти дітей. Згідно рішення Ради оборони Сумщини, їх потрібно буде вивезти у безпечні місця.
-Зараз примусова евакуація дітей на підготовчому етапі – керівництво громади разом із психологами працюють з батьками цих дітей, аби ті погодилися на евакуацію, – говорить Володимир Лєонов.
Нагадаємо, примусова евакуація дітей також відбувається в Середино-Будській громаді на Сумщині.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.