Негода, яка пронеслась Сумщиною вихідними, залишила без світла 7 сіл Шосткинської громади. Про це повідомили під час апаратної наради при міському голові, яка відбулася сьогодні, 17 січня. Шквальний вітер пошкодив покрівлю деяких навчальних закладів Шостки. Наразі покрівлі ремонтують. Крім цього, говорили про захворюваність. За минулий тиждень зареєстровано вдвічі більше нових випадків коронавірусу, у порівнянні з минулим. Про це детально – у сюжеті ТРК “Акцент”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.