102, Події, Суспільство

На Шосткинщині чиновниця незаконно передала в оренду землю природно-заповідного фонду

Зловмисниця без дотримання процедури погодження проєкту землеустрою передала в оренду 37 га землі природно-заповідного фонду. Внаслідок чого земельна ділянка використовувалась не за цільовим призначенням, цим самим підозрювана заподіяла шкоду в сумі 668 466 грн. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

У ході досудового розслідування працівники поліції встановили, що керівниця земельно-екологічного відділу виконавчого комітету однієї з селищних рад в Сумській області звернулась до Департаменту захисту довкілля та природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації з проєктом землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 37 га. На що їй було відмовлено, причиною такого рішення було те, що ділянка була розташована на території Національного природного парку «Деснянсько-Старогутський».

Не зважаючи на це, підозрювана все одно здійснила всі необхідні процедури на місцевому рівні та у 2020 році передала зазначені землі в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю. При цьому в договорі оренди не було зазначено про розташування вказаної земельної ділянки на території Національного природного парку та наявність у зв’язку з цим обмежень у її використанні.

На даний час слідчі за процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури повідомили про підозру жінці за вчинення злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем). Досудове розслідування триває.

Коментувати