102, Події, Суспільство

На Шосткинщині судитимуть чоловіка за вчинення розпусних дій щодо малолітніх та розповсюдження порнографії, у тому числі дитячої

Співробітники відділу протидії кіберзлочинності в Сумській області спільно зі слідчим відділом Шосткинського районного управління поліції викрили чоловіка, який розповсюджував власну порнографію серед малолітніх та схиляв їх до подібних дій. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

У ході досудового розслідування поліцейські встановили, що 39-річний чоловік знайомився в мережі Інтернет з малолітніми дівчатами, тривалий час вів з ними переписку, входив у довіру, після чого просив їх надсилати йому свої фото в оголеному вигляді.

Більш того, обвинувачений робив фото та відеоматеріали зі своєю участю на яких цинічно демонстрував порнографічні сцени, а також свої статеві органи та надсилав дівчатам у відповідь. Зображення він доповнював текстовими повідомленнями, які направлені на спонукання до дій сексуального характеру спрямовані на задоволення своїх статевих потреб.

Під час проведення обшуку та огляду ноутбука обвинуваченого правоохоронці також виявили декілька відеофайлів, що мають ознаки дитячої порнографії.

Примітно, що потерпілим, з яким чоловік вів переписку, на момент вчинення злочину виповнилось лише 10 та 11 років, відтак вони не могли правильно розуміти значення вчинюваних відносно них розпусних дій.

На даний час слідчі, під процесуальним керівництвом прокуратури, вже скерували до суду обвинувальний акт. Чоловіку інкримінують вчинення злочинів передбачених ч. 2 ст. 156 «Розбещення неповнолітніх», ч. 2 та ч. 3 ст. 301 «Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів», ч. 1 та ч. 2 ст. 301-1 «Одержання доступу до дитячої порнографії, її придбання, зберігання, ввезення, перевезення чи інше переміщення, виготовлення, збут і розповсюдження» Кримінального кодексу України.

Коментувати