Аграрії Шосткинської громади почали збиральну кампанію. У зв’язку з цим представники ДСНС та Національної поліції провели профілактичні рейди щодо пожежної безпеки під час жнив.
Надзвичайники перевірили наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, провели інструктажі із протипожежної безпеки, адже одне з головних завдань ДСНС влітку – забезпечення безпечного збору врожаю.
Детальніше – у сюжеті.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.