20 грудня працівники ДСНС завітали до школи № 4 м. Шостка та школи № 1 смт. Ямпіль, Шосткинського району. Школярів ознайомили з основними вимогами пожежної безпеки у побуті та правилами безпечної поведінки в зимовий період поблизу водойм, повідомляє Головне управління ДСНС України у Сумській області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/12/269699787_4140546559380341_9001860540709538469_n-1024x768.jpg)
Окремо дітям розповіли як необхідно поводитися під час пожежі та при виявленні застарілих боєприпасів на які можна натрапити і взимку. Також рятувальники ознайомили присутніх з правилами безпеки, яких необхідно дотримуватися під час новорічних святкувань та застерегли про небезпечність пустощів з піротехнічними засобами.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/12/269699783_4140547972713533_1941867342606034908_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/12/269698105_4140547309380266_4757031625010530471_n-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.